Czy chcesz wiedzieć więcej?

Najczęściej zadawane Pytania

Gdzie mogę znaleźć cennik usług agencji Level Up?
Każda usługa jest wyceniana indywidualnie na podstawie analizy problemu przedstawionej przez Klienta. Z mojego doświadczenia wynika, że często zapotrzebowanie jest jedynie skutkiem głębszej potrzeby, a nie prostą prośbą o świadczenie konkretnej usługi.
W jaki sposób przygotowujesz strategię dla swoich Klientów?
Proces przygotowania składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich jest wywiad z klientem i przygotowywana bezpłatnie analiza sytuacji, wraz z ogólnymi rekomendacjami do wdrożenia. Na tym etapie Klient podejmuje decyzję o kontynuacji współpracy, a co za tym idzie zapoznaje się z kolejnymi krokami.
Czy możecie zrealizować strategię marketingową, którą zaprojektowaliście? Szukam kompleksowej usługi
Oczywiście - to jeden z elementów naszej pracy. Zazwyczaj dysponujemy pełnym zakresem możliwości, niezbędnych do realizacji naszego planu. Niemniej może się zdarzyć, że zarekomendujemy jednego z naszych podwykonawców w zakresie wykonania któregoś z elementów. Stawiamy na transparentną komunikację.
Potrzebuję audytu moich działań w internecie. Czy tym się zajmujesz?
Sprawdzenie poprawności dotychczasowych działań Klienta, jest jednym z elementów moich usług. Zapraszam do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami.
Mam wątpliwości co do efektywności takich działań...
Efekt działań jest z góry definiowany przez Klienta. Może być to wzrost różnie rozumianej konwersji (np. ilości zapytań poprzez formularz, zakupów, czy użycia tzw. call backu) a także wskaźniki miękkie takie jak ilość odwiedzin czy określona widoczność. To Klient definiuje swoje cele - moją rolą jest dobrać do tego rzeczywistą strategię.
Czy zajmujesz się pozycjonowaniem stron internetowych?
Tak, w celu zapoznania się ze szczegółami proszę o kontakt poprzez formularz.
najnowsze wpisy

Poczytaj o Strategii Marek i wielu innych